X

Makijaż dzienny

Jest to makijaż najbardziej naturalny ze wszystkich makijaży, jaki oferuję. Modelujący Twoją twarz, zakrywający niedoskonałości, lekki, który sprawi, że będziesz się czuła pomalowana, lecz nieprzebrana. Makijaż ten idealnie nada się do pracy, jak i na spotkanie z koleżanką czy pójście na zakupy.

   

Makijaż okolicznościowy/wieczorowy

Makijaż ten jest makijażem wyrazistym, zazwyczaj mocnym, może być z elementami świecącymi jak brokat czy cyrkonie. W makijażu tym świetnie sprawdzą się doklejane również rzęsy w taśmie jak i w kępkach. Musimy jednak pamiętać o tym, na jaką uroczystość się szykujesz i w czym dobrze się czujesz. Chcę, byś czuła się w nim przede wszystkim sobą i bez konieczności zerkania, co chwilę w lusterko. Niezależnie od tego, jaka okazja Ci się przytrafiła stworzę dla Ciebie wymarzony makijaż, który będzie współgrał z Twoją kreacją i fryzurą. Zapewniam jego trwałość i dopasowanie do Ciebie! Najpopularniejszym makijażem wieczorowym jest „smokey - eyes”.

Zobacz efekty makijażu.


   

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny musi być WYJĄTKOWY! Specyfikacja makijażu ślubnego polega na tym, że łączy w sobie cechy różnych makijażów. Okolicznościowego i fotograficznego, ponieważ musisz wyglądać bajecznie zarówno na żywo jak i na zdjęciach czy filmie. Makijaż ślubny musi być również trwały, który nie będzie Cię krępował, podkreśli Twoją urodę i sprawi, że będziesz się czuła najpiękniejsza na świecie. Bo przecież to Twój dzień!
Do wykonania makijażu ślubnego używam kryjące i trwałe kosmetyki, które jednocześnie nie będą zbyt ciężkie. W końcu będziesz na parkiecie szaleć do białego rana i nie wyobrażam sobie, aby makijaż przeminął wraz z Twoim wolnym stanem cywilnym;)

   

Czy wiesz, że...?
Makijaż ślubny jak i cała oprawa ślubna dzieli się na trzy style:
Romantyczny ( styl idealny dla kobiet lubiących wyglądać naturalnie, swobodnie i nie, co uwodzicielsko. Makijaż naturalny, bardzo delikatny w pastelowych kolorach, najlepiej utrzymany w tonacji różu, fioletu czy błękitu. Włosy puszczone luźno lub delikatnie spięte. Sukienka z miękkich, lejących się materiałów.)
Dworski/dramatyczny ( Jest to styl przepychu. Makijaż mocniejszy od romantycznego. Oczy muszą być wyraziste, aby twarz nie zginęła przy bardzo zdobnej sukni. Usta delikatne. Fryzura zdobiona, idealnie sprawdza się kok z diademem. Suknia jak już wcześniej wspomniałam góruje przepych, przesada, teatralność. Inspiracja barokiem)
Klasyczny (styl najpopularniejszy i najbardziej uniwersalny. Makijaż mocniejszy. Kontur oka zaznaczony, usta również wyraziste. Fryzura zaczesana i upięta do tyłu na gładko. Suknia zazwyczaj z atłasu lub satyny – dający wrażenie ciężkiej. Uszyta prosto.).

MAKIJAŻ PRÓBNY
Makijaż próbny jest obowiązkowy. Dlaczego? Przede wszystkim ogranicza nam stres, jaki towarzyszy Wam w dniu ślubu. Podczas makijażu ślubnego ustalamy kolorystykę, w której będziesz się dobrze czuć, oraz będzie pasować do Twojej urody i oprawy ślubu. Masz możliwość sprawdzenia trwałości produktów oraz wyeliminować niepożądanych efektów. Poznajemy się lepiej i mamy czas by ustalić spójną wizję Twojego makijażu.

Makijaż fotograficzny/sesyjny

Makijaż sesyjny rządzi się swoimi prawami. Makijaż ten być mocniejszy i intensywniejszy. Istotne jest perfekcyjne wykonanie. Do zmalowania tego typu makijażu używa się bardzo kryjących kosmetyków i bardzo często w dużej ilości. Wynika to ze specyfikacji pracy z ostrym oświetleniem i aparatem, który ma tendencje do spłycania i „zjadania” kolorów.