X

Karboksyterapia, czyli odmładzanie skóry za pomocą dwutlenku węgla, jest zabiegiem innowacyjnym i bardzo skutecznym w wszechstronnym działaniu.

Przez specjalistów uznawany za prawdziwy PRZEŁOM W OBSZARZE KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ!!!

Stanowi idealną alternatywę w walce z niedoskonałościami skóry. Dzięki zabiegowi karboksyterapii możemy bowiem w szybki i bezinwazyjny sposób poprawić kondycję ciała i cieszyć się wymarzoną sylwetką.

BRAK JĘDRNOŚCI SKÓRY, ZBĘDNE KILOGRAMY, ROZSTĘPY, CELLULIT, SIŃCE I WORKI POD OCZAMI ODCHODZĄ WŁAŚNIE DO PRZESZŁOŚCI!

Działanie Karbosyterapii

Karboksyterapia skutecznie wspomaga procesy zwiększania ilości kolagenu i elastyny w skórze, jak również przyczynia się do rozbudowy naczyń krwionośnych. Dzięki takim właściwościom, w krótkim czasie osiągamy spektakularne efekty.
Zabieg ten polega na śródskórnym lub podskórnym wstrzykiwaniu małych dawek dwutlenku węgla (CO2), który dociera do wybranych tkanek w organizmie. W efekcie, naczynia krwionośne rozszerzają się, a proces tworzenia sieci nowy naczyń krwionośnych (tzw. neowaskularyzacja) ulega przyspieszeniu. Ponadto w wyniku działania CO2, zwiększa się przepływ krwi, która odpowiada m.in. za transport tlenu i substancji odżywczych w ciele człowieka. Dodatkowo poprawia mikrokrążenie oraz przyczynia się do skutecznego rozbicia złogów tłuszczowych w naszej skórze.

Ciesz się piękną skórą od zaraz!

W naszytym Cetrum odzyskasz dobre samopoczucie i zadbasz o piękno swojej skóry!
Zabieg karboksyterapii można przeprowadzić na niemalże każdej partii ciała: twarzy, głowy, dłoni, ud i łydek, pośladków, brzucha, ramion oraz pleców.

Od lat walczysz z tzw. cieniami i workami pod oczami? Poddając się zabiegowi karboksyterapii skutecznie poprawimy wygląd skóry wokół oczu. Chcesz poprawić wygląd całej twarzy wraz z szyją i dekoltem?
Nic prostszego!! Dwutlenek węgla zwiększy ilość kolagenu, tym samym sprawiając, iż dane partie skóry staną się bardziej napięte.
Wiemy, jak trudno walczyć z cellulitem, rozstępami i nadmierną tkanką tłuszczową. Lata wyrzeczeń i diet nie dają wymarzonych efektów?
Karoboksyterapia idealnie sprawdzi się również w tym przypadku. Musisz wiedzieć, iż komórki tłuszczowe są niezwykle podatne na działanie CO2, który zamieniając się w kwas węglowy niszczy je od środka, a większa produkcja kolagenu poprawia strukturę ciała, wyraźnie zmniejszając cellulit i rozstępy.

Na czym polega Karbosyterapia

Zabieg karboksyterapii polega na wstrzykiwaniu niewielkich dawek czystego dwutlenku węgla (CO2), do warstw skóry i tkanki podskórnej na głębokość ok. 1-10 mm.
Do tego celu wykorzystujemy specjalistyczne urządzenie z CERTYFIKATEM MEDYCZNYM, które w sposób precyzyjny wprowadza do tkanek CO2.
Metoda karboksyterapii jest zabiegiem bezpiecznym i mało inwazyjnym, przynoszącym w krótkim czasie oczekiwane rezultaty.
Podczas trwania zabiegu, Klient może odczuwać niewielki dyskomfort związany z procesem wprowadzania dwutlenku węgla, jednakże jest to wrażenie chwilowe, które ustępuje po kilku minutach. Dla większości osób karboksyterapia jest zabiegiem praktycznie bezbolesnym.
W skład danej kuracji (na wybraną partię ciała), wchodzi seria zabiegów, które należy wykonywać w odstępach nawet od 2 do 14 dni.
Po jej zakończeniu następuje widoczna poprawa kondycji skóry. W celu podtrzymania uzyskanych efektów, zaleca się wykonanie raz w roku tzw. zabiegu podtrzymującego.

Przeciwwskazania:

- zakrzepowe zapalenie żył
- zator tętnicy płucnej
- jaskra
- hemofilia
- anemia sierpowata
- ciężkie choroby płuc
- niewydolność nerek
- ciąża i okres karmienia piersią
- nieustabilizowane ciśnienie krwi
- poikilodermia
- zmiany zapalne i chorobowe w obszarze zabiegu
- łuszczyca, egzema, wysypka, skóra podrażniona i świeżo opalona
- historia chorobowa blizn koloidowych, zaburzenia gojenia
- przebyte niedawno zabiegi chirurgiczne
- nowotwory i stany przed nowotworowe (znamiona)
- opryszczka
- epilepsja
- niedawno przebyty zawał serca, dusznica
- immunosupresja bądź choroby układu odpornościowego