X

Szukasz bezpiecznego sposobu, aby przekłuć uszy?

Trafiłeś właściwie!!

Pracuję na profesjonalnej i cenionej firmie BLOMDAHL. Używam wyłącznie sterylnych produktów, stosując bezpieczne metody przekłuwania oraz przyjazną skórze biżuterię. Mając na uwadze dobro dzieci, firma BLOMDAHL opracowała medyczny system przekłuwania obu uszu jednocześnie, który przyspiesza proces przekłuwania, nie tracąc nic na bezpieczeństwie zabiegu.

Czy masz dzieci, które od dłuższego czasu marzą o przekłuciu uszu i pięknych kolczykach?

Bez względu na to jak wielkie jest pragnienie noszenia kolczyków, po przekłuciu pierwszego ucha, u dziecka pojawia się obawa przed przekłuciem drugiego ucha. Dlatego Blomdahl opracował system medycznego przekłuwania obu uszu jednocześnie. Metoda Blomdahl jest szybsza, bezpieczniejsza i bardziej komfortowa dla dziecka.

Medyczne standardy

Metoda BLOMDAHL medycznego przekłuwania uszu została opracowana z uwzględnieniem zasad nowoczesnej aseptyki stosowanej w służbie zdrowia, tak, aby nie dopuścić podczas zabiegu do infekcji. Sterylna metoda daje gwarancję, że zabieg przekłuwania jest higieniczny i bezpieczny.

Przyjazne dla skóry materiały, nawet dla osób z alergią

Kolczyki firmy BLOMDAHL do przekłuwania uszu zostały opracowane po konsultacjach z lekarzami dermatologami. Kolczyki Blomdahl mogą być również noszone przez osoby, które mają już jakąś alergię, ponieważ są wykonane z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego. Część ozdobna kolczyka, która nie ma bezpośredniej styczności z ciałem, może być platerowana w kolorze złota lub srebra.

Kolczyki Blomdahl do przekłuwania uszu - krótszy okres gojenia

Kolczyki do przekłuwania uszu Blomdahl nie są zwykłymi kolczykami. Zostały specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu po przekłuciu, oraz ułatwić później zakładanie normalnych kolczyków.

• Zatyczka - klucz do szybkiego gojenia.
• Dłuższy sztyft - więcej powietrza.
• Grubsze sztyfty - łatwa zmiana.
• Zabudowana zatyczka, która nie uwiera podczas snu.