X

Soprano ICE Platinum

Nigdy dotąd depilacja laserowa nie była jednocześnie tak
SKUTECZNA, KOMFORTOWA i BEZPIECZNA!

Zastanawiasz się nad wyborem depilacji laserowej…?
Nie wiesz, który rodzaj lasera będzie odpowiedni dla Twojej skóry i rodzaju owłosienia…?

Czy zabieg będzie skuteczny, a jednocześnie szybki i komfortowy…?

TECHNOLOGIA

Soprano ICE Platinum to pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia.
Nigdy dotąd depilacja laserowa nie była jednocześnie tak skuteczna i komfortowa!

KOMFORT ZABIEGOWY

Jeśli kiedykolwiek wykonywałeś zabiegi depilacji laserowej, możesz mieć pewne obawy związane z odczuciami pieczenia i kłucia oraz uszkodzeniami skóry, które może zostawić laser diodowy starszego typu. Wykonując zabiegi przy pomocy Soprano ICE Platinum nie masz się czego obawiać – laser wyposażony jest w najnowocześniejszą Technologię IN-MOTION umożliwiającą wykonanie zabiegu w sposób bardzo komfortowy dla klienta, polegający na masażu ciepłą głowicą obszarów poddawanych depilacji.
Nad komfortem zabiegu dodatkowo czuwa SYSTEM ICE™ – zapewniający aktywne chłodzenie kontaktowe, minimalizujący odczuwalność zabiegu.

SKUTECZNOŚĆ

Laser sprawdza się również w przypadku jasnych, cienkich włosów, bez względu na fototyp skóry!
Soprano ICE Platinum trwale usuwa każdy rodzaj włosa, zapewniając szybkie i skuteczne rezultaty już od pierwszego zabiegu! Jasne i cienkie włosy, meszek na twarzy, ciemna skóra? Dla Soprano ICE Platinum żaden rodzaj włosów i skóry nie jest wyzwaniem. Zaawansowana technologia pozwala cieszyć się piękną i gładką skórą na całej powierzchni nóg, a nie tylko na wybranych fragmentach.
BEZPIECZEŃSTWO – ZABIEGI CAŁOROCZNE
Zaawansowana technologia Lasera zapewnia nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo.

TECHNOLOGIA SHR™ – zapewnia skuteczne niszczenie mieszków włosowych bez uszkadzania otaczającej ich tkanki.
Zabiegi depilacji laserowej Soprano ICE Platinum nie powodują uszkodzenia naskórka. Po zabiegu nie zostają żadne ślady w postaci oparzeń, nadżerek, nie tworzą się strupy, skóra nie ulega złuszczaniu, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie zabiegów depilacji laserowej przez cały rok. Laser posiada certyfikat FDA dla fototypów I-VI i dla skóry opalonej.

 

Z Soprano ICE Platinum nie musisz robić przerw w sesji zabiegowej z powodu lata!
PRECYZJA I SZYBKOŚĆ ZABIEGÓW

Soprano ICE Platinum wyposażony został w dodatkową głowicę Facial Tip, umożliwiającą depilację trudno dostępnych miejsc, takich jak wnętrze nosa czy uszu.
Zabiegi laserem Soprano ICE Platinum wykonywane są z niespotykaną dotąd szybkością, przykładowe czasy zabiegowe: całe nogi – 30 min., klatka piersiowa mężczyzn – 15 min., bikini całkowite – 15 min., co sprawia, że nie musisz tracić cennego czasu na fotelu zabiegowym i możesz je wykonać nawet w przerwie na lunch.